Template:File / image templates table: Difference between revisions

|Screenshot–specific files||<code>{{Template|Screenshot of}}</code>||category: Screenshot
(|Screenshot–specific files||<code>{{Template|Screenshot of}}</code>||category: Screenshot)
Line 20: Line 20:
|-
|-
|[[:Category:Wiki license|Wiki license]]–specific files||<code>{{Template|License logo of}}</code>||[[:category: License logo]]
|[[:Category:Wiki license|Wiki license]]–specific files||<code>{{Template|License logo of}}</code>||[[:category: License logo]]
|-
|[[:Category:Screenshot|Screenshot]]–specific files||<code>{{Template|Screenshot of}}</code>||[[:category: Screenshot]]
|-
|-
|[[:Category:Avatars|Avatar]]–specific files||<code>{{Template|Avatar of}}</code>||[[:category: Avatars]]
|[[:Category:Avatars|Avatar]]–specific files||<code>{{Template|Avatar of}}</code>||[[:category: Avatars]]