29
edits
Manorainjan (talk | contribs) (size) |
No edit summary |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|{{tag|wiki Portuguese|Portuguese}}||[[Portuguese Memory Alpha]]||<span class=plainlinks>http://pt.Memory-Alpha.org</span> | |{{tag|wiki Portuguese|Portuguese}}||[[Portuguese Memory Alpha]]||<span class=plainlinks>http://pt.Memory-Alpha.org</span> | ||
|- | |||
|{{tag|wiki Romanian|Romanian}}||[[Romanian Memory Alpha]]||<span class=plainlinks>http://ro.Memory-Alpha.org</span> | |||
|- | |- | ||
|{{tag|wiki Russian|Russian}}||[[Russian Memory Alpha]]||<span class=plainlinks>http://ru.Memory-Alpha.org</span> | |{{tag|wiki Russian|Russian}}||[[Russian Memory Alpha]]||<span class=plainlinks>http://ru.Memory-Alpha.org</span> | ||
edits