Sturmkrieg-wiki.tk

From WikiIndex
Jump to: navigation, search

Неминучі операції проти росіян[edit]

Привіт, я Sideswipe9th, він же Зої Гамільтон з Белфасту. Я передаю це попередження від друга, який є антиросійським борцем, про те, що незабаром ми почнемо атакувати росіян зі зброєю і бомбами, як відплату за російські імперіалістичні звірства в Україні.

Російське цивільне населення вважається невід'ємною частиною винуватців війни. Тому це попередження адресоване всім невинним іноземцям, таким як українські співвітчизники, які опинилися в пастці, щоб вони не стали побічними жертвами.

Початковий план полягає у проведенні відволікаючих атак на невеликі концерти, в ідеалі 9-10 березня, такі як концерт sobaki.tabaka, перед тим, як перейти до реальних цілей, включаючи Концертний зал ім. Чайковського. Концертний зал ім. Рахманінова, Філармонія-2 та багато іншого. Це буде схоже на Батаклан, із захопленням заручників, щоб спонукати до припинення несправедливої війни, а також із застосуванням хімічних пристроїв. Масові розстріли терористів-смертників прогнозуються у великих торгових центрах, таких як "Рів'єра", "Крокус", "Авіапарк", "Колумб" і "МЕГА Хімки". Масштаб операції може так чи інакше нагадувати напад Хамасу на Ізраїль, за винятком того, що на відміну від дикунів Хамасу, ми утримаємося від нелюдської тактики, такої як зґвалтування і відсікання голів.

Слава Україні! Героям слава!