5,933
edits
No edit summary |
Manorainjan (talk | contribs) (added Gabriele) |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
| [[User:Manorainjan|Manorainjan]] || Several times a day || yes || 1h/day || - || 1 || NVC, database design || - || User || community building, WikiFarm, RegioWiki | | [[User:Manorainjan|Manorainjan]] || Several times a day || yes || 1h/day || - || 1 || NVC, database design || - || User || community building, WikiFarm, RegioWiki | ||
|- | |- | ||
| [[User:Sweetie_Belle|Liz]] || | | [[User:Sweetie_Belle|Liz]] || at all? || yes || || - || 9 || Templates || - || User || Peoples Pages | ||
|- | |- | ||
| [[User:Zhuyifei1999|YiFei]] || depends || yes || || || 8 || Templates, Abuse filter, Bot || - || Admin || | | [[User:Zhuyifei1999|YiFei]] || depends || yes || || || 8 || Templates, Abuse filter, Bot || - || Admin || | ||
|- | |- | ||
| [[User:MarkDilley|Mark]] || || yes || || no time | | [[User:MarkDilley|Mark]] || || yes || || no time || || || - || bureaucrat || | ||
|- | |- | ||
| [[User:Peu|Wolf]] || || yes || || - || 1 || ConfirmAccount || - || Admin || | | [[User:Peu|Wolf]] || || yes || || - || 1 || ConfirmAccount || - || Admin || | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| [[User:Abd|Abd]] ||? || yes || - || - || ? || || - || User || consensus | | [[User:Abd|Abd]] ||? || yes || - || - || ? || || - || User || consensus | ||
|- | |||
| [[User:Gabriele|Gabriele]] || daily || yes || ? || - || UTC || Italian || - || admin || Italian pages | |||
|- | |- | ||
| [[User:|User:]] || || yes? || || - || UTC || || - || User || | | [[User:|User:]] || || yes? || || - || UTC || || - || User || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits