5,933
edits
Manorainjan (talk | contribs) (→Table of results: User:Aschmidt) |
Manorainjan (talk | contribs) (→Table of results: empty line) |
||
| Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| [[User:Aschmidt|Aschmidt]] || gmx.de || no | | [[User:Aschmidt|Aschmidt]] || gmx.de || no | ||
|- | |||
| [[]] || || yes or no | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<nowiki>*</nowiki> server of sender of verification mail. | <nowiki>*</nowiki> server of sender of verification mail. | ||
edits