Help:E-mail verification: Difference between revisions

(→‎Known problems: tabletop.wiki)
Line 27: Line 27:
| googlemail.com || yes  
| googlemail.com || yes  
|-
|-
| live.com || yes  
| live.com (Microsoft) || yes
|-
| hotmail.de (Microsoft) || yes  
|-
|-
| online.de (1&1) || no  
| online.de (1&1) || no  
5,933

edits