5,933
edits
Manorainjan (talk | contribs) (→Known problems: tabletop.wiki) |
Manorainjan (talk | contribs) (→Known problems: hotmail) |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
| googlemail.com || yes | | googlemail.com || yes | ||
|- | |- | ||
| live.com | | live.com (Microsoft) || yes | ||
|- | |||
| hotmail.de (Microsoft) || yes | |||
|- | |- | ||
| online.de (1&1) || no | | online.de (1&1) || no | ||
edits