Kghbln

Joined 1 August 2009
+ sysop
(+)
(+ sysop)
Line 2: Line 2:
<div style="float: right">
<div style="float: right">
{|
{|
|-
| {{Sysop}}
|-
| {{My time zone|{{Central European Time}} }}
|-
|-
| {{Language|de|N}}
| {{Language|de|N}}
Line 8: Line 12:
|-
|-
| {{Language|fr|1}}
| {{Language|fr|1}}
|-
| {{My time zone|{{Central European Time}} }}
|}
|}
</div>
</div>