Help talk:E-mail: Difference between revisions

65 bytes added ,  29 September 2014
Line 103: Line 103:
| [[User:Abates|Abates]] || gmail.com || yes
| [[User:Abates|Abates]] || gmail.com || yes
|-
|-
| [[User:Minoa|Minoa]] || gmail.com || yes.
| [[User:Minoa|Minoa]] || gmail.com || yes
|-
| Michael<br>account pending || hotmail.de (Microsoft) || yes
|-
|-
| [[]] ||  || yes or no
| [[]] ||  || yes or no
5,933

edits