5,933
edits
Manorainjan (talk | contribs) (→Table of results: hotmail) |
|||
| Line 103: | Line 103: | ||
| [[User:Abates|Abates]] || gmail.com || yes | | [[User:Abates|Abates]] || gmail.com || yes | ||
|- | |- | ||
| [[User:Minoa|Minoa]] || gmail.com || yes. | | [[User:Minoa|Minoa]] || gmail.com || yes | ||
|- | |||
| Michael<br>account pending || hotmail.de (Microsoft) || yes | |||
|- | |- | ||
| [[]] || || yes or no | | [[]] || || yes or no | ||
edits