1,623
edits
Manorainjan (talk | contribs) (→Table of results: User:MissingLink) |
(→Table of results: +) |
||
| Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
| [[User:MissingLink|MissingLink]] || yahoo.co.jp || no | | [[User:MissingLink|MissingLink]] || yahoo.co.jp || no | ||
|- | |||
| [[User:Kghbln|Kghbln]] || private domain (via hosteurope.de) || yes | |||
|- | |- | ||
| [[]] || || yes or no | | [[]] || || yes or no | ||
|} | |} | ||
<nowiki>*</nowiki> server of sender of verification mail. | <nowiki>*</nowiki> server of sender of verification mail. | ||
edits